Bladverzamelplaatsen in onze gemeente


Vanaf nu tot eind dit jaar kunnen inwoners hun bladafval naar speciale bladverzamelplaatsen brengen.

Bladverzamelplaats Voorst

Vanaf heden tot eind dit jaar kunnen inwoners hun bladafval naar speciale bladverzamelplaatsen brengen. De bladverzamelplaatsen, die op meerdere plaatsen in de gemeente zijn ingericht, worden aangegeven met een bord "Bladverzamelplaats". Zie dit document voor een overzicht van de plaatsen in onze gemeente (pdf - 0,0 MB) .  

Alleen voor bladafval

De bladverzamelplaatsen zijn uitsluitend bedoeld voor bladafval, dus niet voor ander (tuin)afval zoals gras, coniferen en dennennaalden. De gemeente haalt regelmatig het bladafval op bij de verzamelplaatsen. Dit gebeurt met een vrachtauto of laadkraan en hiervoor is een goede bereikbaarheid nodig:

  • leg het bladafval maximaal vijf meter uit de kant van de openbare weg
  • leg het bladafval niet onder de kruinen of tegen de boomstammen van bomen aan (ter voorkoming van beschadiging aan de bomen)

Informatie

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Hennie Dijkhof, inspecteur Buitendienst Openbaar Grondgebied via (0571) 27 98 12.