Basisschool De Wingerd in Twello is één van de scholen waar op korte termijn een vernieuwd schoolgebouw nodig is. Een vernieuwd schoolgebouw betekent een grote investering voor de gemeente. Daarom kijken we goed hoe we niet alleen het schoolgebouw kunnen vernieuwen, maar ook naar andere kansen om de ruimte beter te gebruiken. De Wingerd ligt namelijk naast het gemeentehuis en vlakbij het centrum. Met een stedenbouwkundig plan onderzoeken we hoe we meer waarde kunnen creëren rond De Wingerd en het gemeentehuis. Meer informatie vindt u op www.voorst.nl/wingerd.
Informatiebijeenkomst 25 februari 2026
Op woensdagavond 25 februari 2026 organiseren we een informatiebijeenkomst. U bent welkom vanaf 19.30 uur in het gemeentehuis in Twello. Tijdens de bijeenkomst vertellen we u meer over:
- Waarom dit plan nodig is
- Hoe het proces eruitziet
- Welke scenario’s we hebben onderzocht
- Wat het voorkeursscenario is
U kunt op deze avond uw mening geven. Daarmee kunnen we ons voorstel verbeteren en zien wij of er steun is voor ons voorstel. Met die informatie kunnen het college en de gemeenteraad een besluit nemen. Er is geen vast programma. U kunt binnenlopen tussen 19.30 en 21.00 uur.
Meer informatie
Heeft u vragen over de informatiebijeenkomst? Neem dan contact op met Jelle Koopman via jelle.koopman@voorst.nl of 0571-279 394
